פתרון לתקלת 0xc00007b.dll בעת הפעלת תוכנה, יישום או משחק - EXON - גיימינג ותוכנות

גם לכם לפעמים קורה שאתם מצליחים להפעיל תוכנה פשוטה כגון Steam, Origin, Battle.net או כל תוכנה פשוטה אחרת שמותקנת לכם במחשב, ומופיע השגיאה הזאת: "0xc00007b"? דעו לכם שאתם לא היחידיים שזה קורה להם, ואל חשש, בדיוק בשביל זה ביצענו בשבילכם מדריך שיסדר לכם את הבעיה!

למה יש שגיאת 0xc00007b.dll בעת ניסיון הפעלה של תוכנה כלשהי?

קובץ DLL הוא קיצור מילים של "Dynamic Link Library" – ובעברית: ספריית קישור דינמית. קובץ DLL מכיל ספריית פונקציות ומידע אחר אליהם ניתן לגשת באמצעות מערכת הפעלה של Windows. קישורים דינמיים מסייעים לתכניות להשתמש ביתר יעילות במשאבים, כגון זיכרון ושטח כונן קשיח.


חשוב לנו להסביר כי השגיאה שמופיעה לכם במחשב לא נובעת בגלל התוכנה אותה אתם מנסים להפעיל, או שחלילה נכנס לכם וירוס או כל דבר מזיק אחר למחשב בגלל התקנה של תוכנה זו או אחרת. השגיאה שמופיעה לכם היא שגיאה ידועה, שקורית ללא מעט מחשבים בכל רחבי העולם, וגם חברת Microsoft מכירה בתקלה זו.


הסיבה לתקלה היא, שאחד הקבצים שירדו לכם למחשב נעקף או משותף עם גרסה ישנה של תוכניות אפליקציות אחרות. האפשרות הנוספת היא, שאחד הקבצים שירד לכם מנסה לפעול בצורה שגויה, ובכך בעצמם מונע מכל התוכנה לעבוד בצורה תיקנית.

מה הפתרון לתקלה?

חשוב לנו לציין כי זוהי תקלה תוכנתית. זוהי לא תקלה חמורה, אך כן צריך לדעת איך לתקן אותה. הפתרון שלנו מוצע ללקוחות הפשוטים – שלאו דווקא מבינים בתחום המחשבים בצורה אבסולוטית. אם אתם כן מגיעים מהתחום והגעתם לחלק הזה, אתם בוודאי מסוקרנים לדעת מה ההצעה לפתרון התקלה שלנו.


ובכן, הפתרון שלנו משתמש בתוכנת Outbyte. בעצם, זוהי תוכנה שמאפשרת לפתור תקלות במחשב שלך באופן אוטומטי, שיפור הביצועים של המחשב שלך, הצעות לייעול המערכת וניקיון כללי בשטח הזיכרון. חשוב לנו לציין כי אין שום קשר מסחרי/עסקי בין חברת Outbyte לאתר שלנו (EXON). ההמלצה שלנו בשימוש בתוכנה שלהם נובעת אך ורק בגלל הידע שלנו שהשימוש בכלי שהם פיתחו אכן פותר את התקלה מסוג זה.  

Outbyte:

1. יש להוריד את הקובץ הפעלה באמצעות לחיצה על הקישור כאן.

2. לאחר שלחצנו על הקישור, נפתח בפנינו הקובץ הורדה בחלונית למטה, כפי שניתן לראות בתמונה:

3. נמתין שהקובץ יירד, ולאחר מכן נפתח אותו.

4. לאחר שהורדנו על התחלת ההורדה, נקבל את התמונה הבאה:

5. בסיום ההורדה, ייפתח לנו החלון הבא:

6. לאחר סיום ההורדה, ייפתח לנו החלון של Outbyte. שימו לב, התוכנה תתחיל לסרוק את המחשב שלכם באופן אוטומטי, כפי שניתן לראות בתמונה כאן:

הסריקה המתבצעת במחשב הכרחית ותקינה. הסריקה מבצעת בדיקה במערכות של המחשב שלנו בשביל לבדוק איפה יש תקלות DLL פוטנציאליות במחשב שלנו.

7. לאחר סיום הסריקה, נוכל לראות שנפתחה בפנינו האפשרות לטיפול הבעיות הפוטנציאליות של DLL, כפי שניתן לראות בתמונה כאן:

8. נלחץ על "הפעלה & תיקון", ניתן למערכת לרוץ, נכבה את המחשב שלנו ונדליק אותו. לאחר ההדלקה, ננסה להפעיל את התוכנה שאותה לא הצלחנו להפעיל בהתחלה בגלל שקיבלנו שגיאת DLL. נוכל לראות כי התוכנה עלתה בהצלחה.

 

הפתרון הידני


ראשית, יש להוריד ולהתקין 2 חבילות התקנה מהאתר הרשמי של מייקרוסופט, החבילות האלו ישלימו קבצים חסרים במחשב שלכם ויעזרו בפתרון הבעיה.

הורדת החבילות:

חבילה ראשונה

חבילה שנייה

 

במידה ואחד מהקישורים לא עבד לכם, ניתן למצוא את החבילות באתר של מייקרוסופט בקישור הבא, ולהוריד את חבילות ה-x86 ו- x64.

 
לאחר שהתקנתם את החבילות, נסו להפעיל את התקנת התוכנה שגרמה לבעיה, ולראות אם נפתרה הבעיה. במידה ועדיין קופצת אותה שגיאה, יש להמשיך לשלב הבא במדריך זה.

 

לאחר מכן, ניגש להוריד את הקובץ שחסר לנו במחשב

 יש להיכנס לאתר הבא, ולבצע הורדה של קובץ ה-DLL

 

תקלת 0xc000007b DLL

לאחר שהורדתם את הקובץ, יש לחלץ (להדביק אותו) בתיקיות הבאות:

C:/Windows/System32

C:/Windows/SysWOW64

חילוץ קבצים תקלת DLL

לאחר שסיימתם להעביר את הקבצים, יש לבצע הפעלה מחדש של המחשב והבעיה תיפתר!

במידה ולא הצלחתם לתקן את הבעיה, תוכלו להיעזר בטכנאים המקצועיים שלנו שיעזרו בפתרון מלא, מקיף ומקצועי של הבעיה! 

מדריכים