5 המשחקים החמים של תחילת 2021! - EXON - גיימינג ותוכנות

רק ב-EXON תוכלו להתעדכן בכל הסדרות, הכותרים והמשחקים הכי שווים שיש היום בשוק, שעומדים לצאת אלינו בשנת 2021 ל-PlayStation 5, Xbox One X/S | Xbox Series X/S ולמחשב!

חשוב לנו לציין כי התאריכים שמופיעים בכתבה הם לאו דווקא התאריכים המדויקים שהמשחקים יושקו ברחבי העולם. התאריכים שמופיעים הם תחת ספקולציות והשערות של אתרי גיימינג פופולאריים ברשת וגם "סקופים" של החברות שמפתחות את המשחקים בעצמן.

 

במקום החמישי: NBA2K21

קטגוריה: ספורט


תאריך ההשקה של המשחק: ההערכות הן שהמשחק יושק בסביבות ספטמבר 2020.


הפלטפורמות שהמשחק יעבוד בהם: מחשב (PC), קונסולות האקסבוקס (Xbox One X/S | Xbox Series X/S) וקונסולת הסוני פלייסטישן (Sony Playstation 4/5)


טריילר של המשחק: עדיין לא פורסם.

ה-NBA2K הוא סדרת משחקי הכדורסל הגדולה ביותר בכל רחבי העולם. גרסת ה-NBA2K22 כביכול לא אמורה להיות שונה בהרבה מהסדרה הקודמת שלה (NBA2K21), אבל בשונה לדמיון שיש בין סדרות ה-NBA2K לסדרות ה-FIFA, איכשהו, הכותרים החדשים שיוצאים ב-NBA2K תמיד מצליחים להפתיע את קהל השחקנים שלה בכל פעם מחדש.

בין אם זה מתבטא בפן הגראפי, העיצובי והטכני, שבו בכל שנה מפתחת המשחק Visual Concept מצליחה להרשים אותנו ביצירות מופת שהן מייצרות עבור קהל השחקנים שלה, או דווקא במודים שבו המשחק מתחדש בכל שנה, בין אם זה ב-MyCareer או ב-MyTEAM. איכשהו, בכל שנה, מבקרי הגיימינג של המשחק מרעיפים שבחוות ונותנים ציונים גבוהים מאוד לסדרת המשחקים של NBA2K דווקא בגלל היכולת להרשים את קהל השחקנים שלה ככל שהזמן ממשיך לעבור. גם הפעם הציפיות הן גבוהות, ואפשר להעריך שגם בסדרה החדשה אנחנו נוכל לקבל דברים חדשים שידהימו אותנו, למרות שאנחנו כבר מכירים את המשחק הזה קרוב ל-20 שנה.

 

במקום הרביעי: Grand Turismo 7

קטגוריה: מירוצים


תאריך ההשקה של המשחק: שנת 2021. (לא ידוע באיזה חודש)


פלטפורמות שהמשחק יעבוד בהם: סוני 5 בלבד (PlayStation 5)


טריילר של המשחק:

במשך 22 שנים סדרת המרוצים Gran Turismo נמצאת בטופ של הקטגוריה למשחקי מרוצים אונליין. לפי הטריילר של Grand Turismo 7, עכשיו גם אפשר להבין למה הכותר הזה נמשך כל כך הרבה זמן. סימולטור המרוצים Grand Turismo 7 שידרג את עצמו ברמה הגראפית בצורה יוצאת דופן לקראת ההשקה בשנת 2021, וכמו כן גם עצם העובדה שהוא עומד לעבוד בקונסולה החדשה מבית Sony, ששודרגה והותאמה באופן אישי להריץ משחקים ברמה הגרפית הגבוהה ביותר, נוכל לשחק ב-Grand Turismo 7 ולדמיין כאילו אנחנו בתוך הרכב עצמו.

עם כל הצפי של השקת המשחק, עדיין קשה להגיד מה המשחק עצמו יכיל והאם הוא יספק לנו מודים חדשים. בנוסף על כך, גם מפתחת המשחק עדיין לא פרסמה תאריך שבו המשחק עצמו יושק, וייתכן כי הם עדיין עובדים על המשחק עצמו. לכן, השאלה הגדולה היא האם השדרוג היחידי של ה-Grand Turismo 7 יהיה ברמת הגרפיקה שלו, או שנוכל לקבל גם חוויות משחק חדשות שמתבטאות במודים חדשים ואפשרויות חדשות שנפתחות במשחק עצמו.

 

במקום השלישי: Back 4 Blood

קטגוריה: יריות, זומבים.


תאריך ההשקה של המשחק: 22 ביוני, 2021.


פלטפורמות שבהם המשחק יעבוד: מחשב (PC), קונסולת האקסבוקס (Xbox One X/S | Xbox Series X/S), וקונסולת הסוני פלייסטישן (Sony PlayStation 4/5)


טריילר של המשחק:

אם זה היה עוד משחק יריות-זומבים קלאסי, ככל הנראה שהמשחק הזה לא היה נחשב כחלק מהמשחקים החמים שעומדים לצאת בשנת 2021. אבל, Black 4 Blood זה לא עוד משחק יריות-זומבים קלאסי, וזאת גם הסיבה שהוא נכנס לרשימת ה-5 המשחקים החמים לשנת 2021.

מפתחת המשחק של Back 4 Blood היא לא אחרת מאשר מפתחת המשחק של Left 4 Dead. לבעלי הזיכרון הארוך טווח, Left 4 Dead היה אחד המשחקים החמים בתקופתו שהציג לראשונה את עולם היריות והזומבים בסגנון חדש, וזכה לשבחים וביקורות גבוהות מאוד בקרב קהילת הגיימינג העולמית. לכן, גם הפעם, הציפייה של Back 4 Blood להיות אחד המשחקים החמים של שנת 2021 נראית יותר ויותר ריאליסטית, וקהילת השחקנים הבינלאומיים מצפה שהכותר החדש מבית Left 4 Dead יעמוד בציפיות ובסטנדרטים המוכרים לו.

 

ככל הנראה אלו המודים העיקריים שכרגע יהיו במשחק, אך ייתכן ויהיו שינויים בהמשך:

- הקמפיין של המשחק: בעצם, זהו "הסיפור של המשחק". אתם יכולים לשחק בקמפיין לבד (Offline) וגם עם חברים שלכם (Online). הסיפור של המשחק (לפי מה שידוע כרגע) מורכב מקבוצה של 4 אנשים שמנסים לשרוד את העולם האפוקליפטי, במטרה לעבור את המשימות במשחק ולהציל את האנושות.

- המוד התחרותי: ככל הנראה, יהיה מוד שבו תוכלו לשחק נגד אנשים בכל רחבי העולם, שבמהלך המשחק יהיו זומבים נגד אנשים.

 

במקום השני: Far Cry 6

קטגוריה: הרפתקאות, פעולה

תאריך השקה של המשחק: 2021. (לא ידוע באיזה חודש)

פלטפורמות שבהם המשחק יעבוד: מחשב (PC), קונסולת האקסבוקס (Xbox One X/S | Xbox Series X/S), קונסולת הסוני פלייסטישן (Sony PlayStation 4/5)

טריילר של המשחק:

הכותר החדש של Far Cry 6 מביא לנו עלילה מעניינת, והסיבה העיקרית לכך היא הטריילר שנחשב לאחד הטריילרים המסקרנים שיצאו בשנת 2021. המשחק עצמו מתרחש ב-Yara, שזה בעצם אי טרופי. המיקום של העלילה מדמה את קובה, שם התרחשה מהפכה שלטונית, המתבטאת במשחק באופן בוטה.

לפי הפרסומים, המפה של Yara היא הגדולה ביותר שנוצרה עד היום לעומת כל הכותרים הקודמים של Far Cry. האי עצמו נשלט על ידי דיקטטור פאשיסט, בשם Anton' Castillo, שהכינוי שלו במשחק הוא: "El Presidente", בתרגום חופשי – "השליט". לשליט הדיקטטור יש בן, בשם Deigo, אשר אמור להיות העתיד הבא של השלטון באי Yara. השליט מנסה להכווין את בנו לשלטון דיקטטורי, פאשיסטי, שלטון שמחזיק את העם בצורה נוקשה ואלימה. השלטון נשאר יציב וחזק באמצעות השליטה האבסולוטית של הדיקטטור בכל המשאבים של האי Yara, והוא לא נותן לאף אחד להתקרב למשאבי האי, המאפשרים לו את השליטה בכל התושבים.

הרוכשים של Far Cry 6 יתחילו את המסע לשחרור האי בתור תושב רגיל ולוחם גרילה בשם Dani Rojas, שמטרתו לשחרר את אזרחי האי לחופש מוחלט מהשליט הנערץ.

 

במקום הראשון: Resident Evil Village

קטגוריה: אימה, פעולה, הרפתקה.

תאריך השקת המשחק: ה-5 ביוני, 2021.

פלטפורמות שבהן המשחק יעבוד: מחשב (PC), קונסולת האקסבוקס (Xbox One X/S | Xbox Series X/S), וקונסולת הסוני פלייסטישן (Sony PlayStation 4/5)

טריילר של המשחק:

הכותר השמיני של הסדרה הפופולרית Resident Evil יושק ב-05/07/2021 בכל הפלטפורמות הפופולריות, ויציג בפנינו משחק הישרדותי ואימה המשלב יכולות גרפיות משופרות בהרבה מהכותרים הקודמים של הסדרה. חשוב לזכור כי מפתחת המשחק עובדת על המשחק קרוב ל-3 וחצי שנים, כך שהחברה מודעת לציפיות הרבות של קהל השחקנים, וקהל המעריצים של הסדרה בפרט, מהתוצר הסופי של המשחק.

העלילה של המשחק מזכירה את הכותרים הקודמים שלו: אימה המשלבת מצב הישרדותי, פתירת תעלומות וביצוע משימות כלליות בשביל לנסות להצליח לעבור את האויבים המטורפים שעומדים בפני השחקן במשחק עצמו. קהל המעריצים של המשחק ידוע באהבתו למתח, דרמה וליצירתיות בסיפור של המשחק, שגם בכותר החדש שלו – Resident Evil Village – אמור להביא לנו רמות גבוהות של לחץ ופחד.

כתבות